Goldscheider bordslampa
2017-06-22
469960
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOLDSCHEIDER, bordslampa, porslin, 1920/30-tal, märkt Lavergne samt Friedrich Goldscheider Wien, i form av dansande barn, höjd inkl. skärm 93 cm
Sockel med smärre nagg, smärre avslag på fingrar