Jockum Nordström litografi
2017-06-21
469926
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad Jockum, 218/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm
Oramad