Per Gunnar Thelander färgetsning
2017-06-21
469910
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Kvinna-Män-Svampar", signerad och numrerad P. G. Thelander 98/100, färgetsning, 49,5x64 cm