Bengt Lindström
2017-06-21
469902
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 26/150, färglitografi, ca 77x55 cm