Sten Oscar Rundgren oljemålning
2017-06-26
469890
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013), landskapsmotiv, signerad SR, a tergo daterad -77, olja på duk, ca 63x67 cm