Oidentifierad konstnär olja
2017-06-21
469848
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Fältherreporträtt, olja på duk klistrad på pannå, 33x26 cm
olja på duk klistrad på pannå