Edvard Rosenborg målning
2017-06-19
469798
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1890-1913, olja på duk, 113x175 cm