Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-06-19
469775
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Påve Julius II, efter Titizian, olja på duk, 31,5x23 cm, Louis XVI ram
Smärre retusch