Bojan med lock 1800-tal
2017-06-19
469764
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 32 cm
Lock med skador