Elis Ryberg
2017-06-19
469698
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Södra teaterns trädgård", signerad Elis Ryberg, olja på duk, ca 54x55 cm