Örjan Sätre oljemålning
2017-06-17
469684
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Hamnmotiv, signerad och daterad Ö.Sätre, -75, olja på pannå, ca 32x41,5 cm