Robert Högfeldt
2017-06-17
469654
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986):Sängkammarscen, signerad GR. Högfeldt, akvarell, ca 26,5x13 cm