Karin Olssojm
2017-06-17
469629
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Landskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 60x60 cm