Stolar 1 par i Louis XVI-stil
2017-06-17
469615
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1900, träskuren dekor, bronserade, kannelerade ben, sitthöjd 45 cm
Ostadiga, slitage och skador