Andreas Lundberg Sfär
2017-06-17
469609
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Sfär, monogramsignerad AL, numrerad 51/90, digital print, ca 48x48 cm