Stolar 1 par i sengustaviansk stil
2017-06-17
469599
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, Lindomemodell, bemålade samt bronserade, träskuren dekor, sitthöjd 46 cm
Sits med skador, bruksslitage