Börje Sandelin etsning
2017-06-17
469578
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970), "Främlingen", signerad och numrerad Sandelin 12/40, etsning, ca 19x15 cm
Bok medföljer: " Börje Sandelin: Det speglande ansiktet" 1965