Soffa gustaviansk
2017-06-17
469516
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk, 1800-tal, skuren dekor, gråmålad, längd ca 189 cm
Tyg med fläckar, slitage