Krutflaska
2017-09-24
469421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KRUTFLASKA, 1600-tal, triangulär form klädd med skinn, järnbeslag, höjd 26 cm
slitage