Takrkrona i mässing
2017-06-16
469396
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKKRONA, 1900-tal, mässing fem ljusarmar, höjd 37, diameter 35, med 5 lösa förlängningsstag à 21,5, total höjd 144 cm
slitage