Karl Axel Persson färglitografi
2017-06-19
469378
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, 165/385, daterad -86 färglitografi, bildyta ca 55x46 cm