Gertrud Wieselgren oljemålning
2017-06-16
469292
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERTRUD WIESELGREN (född 1929): Landskap, olja på duk 80x120 cm, signerad