Väggrelief patinerad plåt
2017-06-16
469272
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGRELIEF, 1900-talets andra hälft, 4 delar, patinerad och bemålad plåt, 4 delar, 80x80 cm
Proveniens: Vänersborgs kommunhus
Repor