Bokhylla
2017-06-16
469266
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, mörkbetsat trä, 2000-tal, tillverkade av Eicholtz, Holland, flyttbara hyllplan, lös sockel och krön, höjd ca 199, 110x37 cm
Visst slitage