Tekanna 1700-tal Kina
2017-06-22
469219
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNA, porslin, Kina, Qianlong (1736-95), dekor i famille rose färger med motiv av blommor, höjd 11 cm
Smärre slitage