Uppläggningsfat 3 st 1700-tal
2017-06-22
469217
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, 3 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), olika dekorer i underglasyrblått, längd ca 25, 29 och 37 cm
Lagningar, nagg