Oljemålning med landskapsmotiv
2017-06-16
469178
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landsväg, olja på duk, 40x33 cm