Hans Hansen design för Georg Jensen armring
2017-06-16
469166
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS HANSEN, armring, sterlingsilver, för Georg Jensen, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 63 g
Smärre slitage/repor