Pärlor lösa
2017-06-17
469151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
PÄRLOR, bl. a. amerikanska flodpärlor, olika storlekar, färger och form, total vikt ca 45 g
PROVENIENS
Äldre lager omkr. 1960
Skador