Oljemålning med fiskben
2017-06-16
469115
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fisk, olja på duk, otydligt signerad, 50x60 cm