Stig Claesson pastellkrita
2017-06-15
469095
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stadsmotiv Slas ateljé, signerad och daterad -70, krita, 36x50 cm