Albert Johansson litografi
2017-06-15
469085
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 8/90, bildmått ca 88 x 64 cm