Albert Johansson litografi
2017-06-15
469082
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 4/90, bildmått ca 88 x 64 cm