Johan Lundgren oljemålning
2017-06-15
469079
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN LUNDGREN (1920-1989), Sommarlagård, signerad Johan Lundgren, olja på duk, ca 80 x 116)