Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ALF OLSSON (född 1925), komposition med figur, signerad Alf 72, olja på duk, ca 60 x 72 cm
Duken med skador, repor/färgbortfall/trycksdador
469002
2017-06-15