Ring guld 1800-tal
2017-06-19
468976
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, silver, diamanter med rosenslipning, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 19 mm, total vikt ca 8,8 g