Lena Linderholm färglitografi
2017-06-15
468943
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947): Komposition med frukt och blommor, signerad Lena A Linderholm, otydligt numrerad, arkstorlek ca 59 x 80 cm