Lena Linderholm färglitografi
2017-06-15
468941
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947): Komposition med frukt och blommor, signerad Lena A Linderholm, numrerad 221/225, ca 58 x 77 cm