Edgar Wallin oljemålning
2017-06-15
468927
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Utsikt mot Nationalmuseum, signerad och daterad Edgar Wallin 1938, olja på pannå, ca 41x52 cm.