Staffli
2017-06-15
468924
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFLI, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 160 samt bredd 65 cm.
Smärre slitage.