Josef Frank bordslampa
2017-06-15
468893
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
JOSEF FRANK, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2466, mässing och grönlackerad fot, total höjd inkl. skärm ca 70 cm
Lagning i foten, bruksslitage