Byrå 1800-tal
2017-06-14
468815
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, bemålad, höjd 78, 10x47 cm
Senare bemålad, nyckel saknas