Charles Sjöholm oljemålning
2017-06-14
468805
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Tunnelbanan", signerad C. Sjöholm, olja på pannå, ca 30x42 cm