Porträtt 1700-tal
2017-06-14
468708
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Perukmakare i sin ateljé, olja på duk, ca 85x68 cm
Slitage, smärre retuscher