Roland Svensson
2017-06-21
468705
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv med träd och havsutsikt, signerad Roland S., färglitografi, 50/250, bildmått ca 40x53,5 cm