Pierre Olofsson litografi
2017-06-21
468694
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, litografi, 11,5x16 cm
Med utsuddad dedikation