Bengt Lindström färglitografi
2017-06-14
468679
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 58/99, färglitografi, ca 69x52 cm