Knut Valinder oljemålning
2017-06-13
468598
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUT VALINDER (1909-1987), domherrepar, signerad, olja på duk, ca 50 x 39,5 cm.