Elis Ryberg färglitografi
2017-06-13
468596
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985), "Stortorget, Stockholm", signerad Elis Ryberg, numrerad 104/360, motivmått ca 51,5 x 63 cm
Något buckligt blad