Oljemålning
2017-06-13
468563
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Jungfru med barn, olja på duk, uppfodrad på pannå, 27x21 cm
Krackeringar, retuscher,